TERAZ18°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

II Koncert Wspomnieniowy. Festiwal Zaduszki in Memoria 2024 [ZDJĘCIA]

niedz., 17 listopada 2024 02:53

W kościele pw. św. Jadwigi Królowej we Wschowie odbył się II Koncert Wspomnieniowy, będący częścią Festiwalu Zaduszki in Memoria. Wydarzenie zgromadziło liczną publiczność, która miała okazję zanurzyć się w świat niezapomnianych utworów. Na scenie zaprezentowała się Lubuska Orkiestra Kameralna pod batutą Mariusza Woźniaka wraz z wokalistami.

Repertuar koncertu nawiązywał do twórczości nieżyjących artystów, których muzyka pozostaje żywa w sercach słuchaczy. Zgromadzeni mogli usłyszeć utwory takich legend jak Andrzej Zaucha, Anna Jantar, Czesław Niemen czy Whitney Houston.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo

Koncert, zorganizowany przez Stowarzyszenie Wokół Kultury, Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Ośrodek” oraz Martę Panicz-Szajnkenig, stał się również okazją do pomocy potrzebującym. W trakcie wydarzenia prowadzono zbiórkę na rzecz powodzian.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Marszałek Województwa Lubuskiego Marcin Jabłoński oraz Poseł na Sejm RP Stanisław Tomczyszyn.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 2

    reklama

    Dla Ciebie

    18°C

    Pogoda

    Kontakt

    Nekrologi